اسطوره فوتبال مازندران درگذشت/ دست‌نشان حریف کرونا نشد

ادامه مطلب: اسطوره فوتبال مازندران درگذشت/ دست‌نشان حریف کرونا نشد«نادر دست‌ نشان» اسطوره فوتبال مازندران بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

سه استقلالی در فهرست بهترین بازیکنان لیگ قهرمانان آسیا

ادامه مطلب: سه استقلالی در فهرست بهترین بازیکنان لیگ قهرمانان آسیا سه بازیکن تیم فوتبال استقلال این شانس را خواهند داشت تا به عنوان بهترین بازیکن هفته اول لیگ قهرمانان آسیا انتخاب شوند.

نویدِ یحیی به پرسپولیسی‌ها؛ ما شبیه به تیم برانکو در لیگ پانزدهم هستیم

ادامه مطلب: نویدِ یحیی به پرسپولیسی‌ها؛ ما شبیه به تیم برانکو در لیگ پانزدهم هستیم نحوه بازی پرسپولیس در این روزها خیلی شبیه به پرسپولیسِ لیگ پانزدهمِ برانکو ایوانکوویچ است؛ تیمی که موقعیت‌های متعددی را روی دروازه رقبا خلق می‌کند و عناصر هجومی فوق‌العاده‌ای دارد.

ادامه مطلب: نویدِ یحیی به پرسپولیسی‌ها؛ ما شبیه به تیم برانکو در لیگ پانزدهم هستیم

توفان استقلال در گام اول آسیا/ تحقیر الاهلی برابر شاگردان مجیدی

ادامه مطلب: توفان استقلال در گام اول آسیا/ تحقیر الاهلی برابر شاگردان مجیدیتیم فوتبال استقلال ایران توانست در گام نخست خود در لیگ قهرمانان آسیا، الاهلی عربستان را با پنج گل درهم بکوبد.

مهاجرانی: غیرت ایرانی ورق را به سمت ما برمی‌گرداند

ادامه مطلب: مهاجرانی: غیرت ایرانی ورق را به سمت ما برمی‌گرداند پرافتخارترین سرمربی تاریخ فوتبال ایران گفت: تجربه نشان داده که همواره در لحظات آخر دست به کارهای بزرگ زده‌ایم؛ وقتی به خط پایان نزدیک می‌شویم ابزاری به نام غیرت و انگیزه داریم که ورق را به سمت ما بر می‌گرداند.