فوری؛ 29 خرداد، آغاز رسمی فوتبال در ایران

ادامه مطلب: فوری؛ 29 خرداد، آغاز رسمی فوتبال در ایرانفوری؛ 29 خرداد، آغاز رسمی فوتبال در ایران
فدراسیون فوتبال ایران در نامه ای به باشگاه ها اعلام کرد که از روز شنبه می‌توانند تمرینات خود را آغاز کنند و اولین بازی نیز روز 29 خرداد برگزار خواهد شد.

یک دشمنی جمشیدی را ستاره سینما و تلویزیون کرد!

ادامه مطلب: یک دشمنی جمشیدی را ستاره سینما و تلویزیون کرد!پژمان جمشیدی، روزگار پر فرازونشیبی در فوتبال گذرانده است و این ماجرا وقتی جالب‌تر می‌شود که مشهدی‌ها بدانند ابومسلمِ نابودشده محل تغییرمسیر این ستاره از فوتبال به سینما و تصویر بود.

پیشنهاد عجیب؛ لیگ برتر در کیش برگزار شود!

ادامه مطلب: پیشنهاد عجیب؛ لیگ برتر در کیش برگزار شود!جزیره کیش به عنوان یکی از شهرهای پیشنهادی ستاد مبارزه با کرونا برای برگزاری ادامه لیگ برتر مطرح است.

«حسینی»» برنده دوئل با «بیرانوند»؛ بهترین «سِیو» لیگ قهرمانان برای گلر آبی‌ها

ادامه مطلب: «حسینی»» برنده دوئل با «بیرانوند»؛ بهترین «سِیو» لیگ قهرمانان برای گلر آبی‌هابدنبال پایان مهلت رای‌گیری کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) از هواداران در خصوص بهترین مهار گلرها در لیگ قهرمانان آسیا، مهار «سیدحسین حسینی» با کسب بیشترین آراء عنوان بهترین «سیو» را از آن خود کرد. ادامه مطلب: «حسینی»» برنده دوئل با «بیرانوند»؛ بهترین «سِیو» لیگ قهرمانان برای گلر آبی‌ها

با اعلام رئیس جمهور؛استادیوم ها این هفته بازگشایی می‌شوند

ادامه مطلب: با اعلام رئیس جمهور؛استادیوم ها این هفته بازگشایی می‌شوندبا اعلام حسن روحانی رئیس دولت، اماکن ورزشی با ضوابط خاص از این هفته بازگشایی خواهند شد.