۲ بانوی همدانی به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت شدند

ادامه مطلب: ۲ بانوی همدانی به اردوی تیم ملی فوتبال دعوت شدندنایب رییس هیات فوتبال همدان گفت: زهرا خواجوی و مرضیه نیکخواه ۲ بانوی همدانی به اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال بزرگسالان کشور دعوت شدند.

فوتبالیست همدانی به اردوی تیم ملی بانوان دعوت شد

ادامه مطلب: فوتبالیست همدانی به اردوی تیم ملی بانوان دعوت شدسخنگوی ورزش و جوانان همدان گفت: فوتبالیست پرافتخار همدانی به اردوی تدارکاتی تیم ملی بانوان کشور دعوت شد.

پایان کار خزرپوشان ساری در لیگ برتر فوتسال بانوان با ۲ امتیاز

ادامه مطلب: پایان کار خزرپوشان ساری در لیگ برتر فوتسال بانوان با ۲ امتیازتیم فوتسال بانوان خزرپوشان ساری ظهر امروز جمعه آخرین دیدار مرحله مقدماتی لیگ برتر فوتسال بانوان کشور را نیز واگذار کرد تا بدون برد از ۱۱ مسابقه به مرحله پایین‌تر سقوط کند و برای کسب سهمیه لیگ برتری خود در مرحله پلی‌آف بازنده‌ها ، با سه تیم دیگر بجنگد.

اتفاق باورنکردنی در لیگ برتر فوتسال زنان؛ کرونا، یک گلزن را دروازه‌بان کرد

ادامه مطلب: اتفاق باورنکردنی در لیگ برتر فوتسال زنان؛ کرونا، یک گلزن را دروازه‌بان کردرقابت‌های هفته سیزدهم لیگ برتر فوتسال زنان ایران در شرایطی پیگیری شد که یک اتفاق جالب‌توجه برای تیم فوتسال زنان سایپا رخ داد.

بیوگرافی زهرا خواجوی

ادامه مطلب: بیوگرافی زهرا خواجویزهرا خواجوی در ۱۹ بهمن ماه سال ۱۳۷۷ در همدان به دنیا آمد. زهرا از بچگی به ورزش علاقمند بود و از همین سنین به فوتبال گرایش پیدا کرد. زهرا بعدها تصمیم گرفت دروازه بان فوتبال شود. وی در تصمیم خویش بسیار مصمم بود تا آن جا که تبدیل به دروازه بانی ۶ دانگ در رده بانوان شد.
ادامه مطلب: بیوگرافی زهرا خواجوی