کاپیتان پاس: مدعی صعودیم

ادامه مطلب: کاپیتان پاس: مدعی صعودیم


✍️سیدجمال معصومی کاپیتان پاس بدون تردید یکی از باتعصب های فوتبال همدان است که سال ها در تیم های مختلف درخشید و از محبوبیت خاصی نزد هواداران برخوردار است.
پسر ریزنقش پاسی ها شاید امسال چندان در ترکیب اصلی قرار نگرفت اما همواره در نظم و انضباطی تیمی، انگیزه دادن به بازیکنان و رهبری درون و بیرون از زمین موفق بوده است.

گفت وگو با سیدجمال دوست داشتنی را بخوانید:

✅در وضعیت تعطیلی بازی ها، چطور برنامه آماده سازی خود را انجام می دهید؟

❇️خدارو شکر تمرینات خوبی داریم به صورت آنلاین هم با علی قربانی در تماس هستیم و مشکلی واسه تمرین نداریم

✅نظرتون در مورد این تعطیلات دو ماهه ایجاد شده چیست؟

❇️خوب به هر حال توفیق اجباری بوده نه تنها واسه تیم ما واسه همه اینطور هست

✅فکر می کنید پاس توانایی صعود داشته باشه؟

❇️صد در صد

✅مسیر صعود پاس به لیگ یک چطور ترسیم می کنید؟

❇️شما نگاه کنید اکثر تیمها نیم فصل کلی هزینه کردن واسه تقویت تیم ولی متاسفانه تیم ما به خاطر مشکلات بدهی این کار را نتونست انجام بده ولی با همت و تلاش بچه ها همچنان مدعی صعود هستیم

✅از عملکرد خودتون در فصل جاری رضایت دارید؟

❇️این سوال به نظرم خودم نباید جواب بدم نظر سرمربی مهمه

✅فکر می کنید بهترین بازیکن پاس در فصل جاری تا به اینجا کدوم بازیکن بوده؟

❇️به نظرم همه خوب بودن که تیم دوم جدول شما نگاه کنید بعضی از بازیها 3 الی4 نفر از نفرات اصلی نبودن ولی خوب تیم زحمت میکشید و میبردیم

✅عید نوروز امسال چطور پشت سرگذاشتید؟

❇️خداکنه دیگه از این عیدها نداشته باشیم عید بدون سلامتی و شادی فایده نداره

✅اولین خاطره در سال جدید شما چه بود؟

❇️خاطره فوتبالی از دست دادن عباس اقای شانه ای بود که هم برای بنده هم برای فوتبال همدان تلخ، غمناک و ناراحت کننده بود.

✅به نظر شما کدام تیم ها امسال راهی لیگ یک می شوند؟

❇️تیم خودمون صد در صد با چوکا

✅امسال چه آرزویی برای خود دارید؟

❇️تیم پاس به لیگ 1 صعود کنه که دشمن شاد نشیم

✅مدعیان پیش روی پاس برای صعود به لیگ یک کدام تیم ها هستند؟

❇️فکر کنم چوکا و شهرداری ماهشهر

✅ به عملکرد خودتون در فصل جاری نمره چند می دهید؟

❇️این سوال باید از سرمربی بپرسید

✅حرف اخر

❇️از تمامی مسولان استان که حامی تیم پاس هستن خواهش می کنم مشکلات مالی تیم حل کنند واقعا این تیم حیف ولی حمایت باشه نه شعار و وعده وعید

رکنی: پاس حیاط خلوت سیاسی‌ها شده است

ادامه مطلب: رکنی: پاس حیاط خلوت سیاسی‌ها شده است
پیشکسوت فوتبال همدان با انتقاد از نحوه اداره تیم فوتبال پاس همدان گفت که این تیم به "حیاط خلوت افراد سیاسی" تبدیل شده است.

ادامه مطلب: رکنی: پاس حیاط خلوت سیاسی‌ها شده است

کسانی را بر تیم سوار کردند که از فوتبال سررشته ای نداشتند

ادامه مطلب: کسانی را بر تیم سوار کردند که از فوتبال سررشته ای نداشتندمدیر عامل اسبق تیم فوتبال پاس همدان با بیان اینکه با سقوط پاس به لیگ دسته، گویا فرزندم پرپر شد، گفت: کسانی را بر تیم سوار کردند که از تیم داری چیز چندانی نمی دانستند.

ادامه مطلب: کسانی را بر تیم سوار کردند که از فوتبال سررشته ای نداشتند

مدیریت ضعیف پاس را به دسته سوم سوق داد

ادامه مطلب: مدیریت ضعیف پاس را به دسته سوم سوق دادمدافع باسابقه نفت تهران درباره سقوط پاس همدان به لیگ دسته سوم و حواشی مناظره اخیر علی کریمی اظهارات جالبی را مطرح کرد.

ادامه مطلب: مدیریت ضعیف پاس را به دسته سوم سوق داد

بازیکنان پاس باید تا پای جان برای ۳ امتیاز این مسابقه بجنگند

ادامه مطلب: بازیکنان پاس باید تا پای جان برای ۳ امتیاز این مسابقه بجنگندسرپرست تیم فوتبال پاس همدان با اشاره به شرایط تیم فوتبال پاس همدان اظهار داشت: برای دیدار با شهرداری بم سعی کردیم چند روز زودتر به این شهرستان سفر کنیم تا با توجه به مسافت بسیار دور همدان تا استان کرمان و شهرستان بم بازیکنان برای این دیدار خستگی راه را کمتر حس کنند.
به گزارش "همدان فوتبال"، جلیل الماسی افزود: همچنین بهترین هتل و امکانات را در این مسابقه برای بازیکنان فراهم کردیم تا با بهترین شرایط از همه نظر بازیکنان برای این دیدار آماده شوند.
وی بابیان اینکه در دیدار برابر شهرداری بم تنها به کسب ۳ امتیاز و پیروزی فکرمی کنیم، گفت: باید از اندک شانس‌هایی که برای صعود به مرحله دوم مسابقات داریم هم بتوانیم استفاده کنیم و اگر بتوانیم با چند گل شهرداری بم را شکست دهیم در صورت شکست پالایش آبادان می‌توانیم به دور دوم صعود کنیم.
سرپرست تیم فوتبال پاس همدان عنوان کرد: در فوتبال همه‌چیز تا لحظه سوت پایان غیرقابل‌پیش‌بینی است و بازیکنان ما باید تا پای جان برای ۳ امتیاز این مسابقه بجنگند هرچند که شکست در این دیدار می‌تواند بقای ما را نیز به خطر بی اندازد.
الماسی بابیان اینکه مسئولان در این هفته‌ها با جان‌ودل حمایت کرده‌اند، بیان کرد: از استاندار، مدیرکل ورزش، رئیس هیئت فوتبال تا مدیرعامل باشگاه همه و همه برای اینکه بازیکنان شرایط روحی و روانی خوبی برای این بازی داشته باشند حمایت‌های خوبی داشته‌اند که جای تشکر دارد.
وی عنوان کرد: امیدوارم در این دیدار با دعای خیر مردم همدان بتوانیم دست‌پر از بم بازگردیم تا شرمنده مسئولان و هواداران و مردم خوب همدان نشویم.
گفتنی است؛ تیم فوتبال پاس همدان در هفته بیست و دوم و پایانی لیگ دسته دوم فوتبال کشور شنبه ۲۹ بهمن‌ماه از ساعت ۱۴ میهمان تیم فوتبال شهرداری بم خواهد بود.