تنور داغ مینی‌فوتبال در همدان با شرکت ۶۵۰ تیم

ادامه مطلب: تنور داغ مینی‌فوتبال در همدان با شرکت ۶۵۰ تیمهمدان رئیس کمیته مینی‌فوتبال استان همدان گفت: ۶۵۰ تیم از ۱۰ شهرستان استان در نخستین دوره از مسابقات مینی فوتبال «جام ایرانیان» در همدان ثبت‌نام کرده‌اند.

تصمیم‌گیرندگان تیم شهرداری پاسخگو باشند

ادامه مطلب: تصمیم‌گیرندگان تیم شهرداری پاسخگو باشندرئیس هیأت فوتبال استان همدان در نخستین واکنش نسبت به سقوط باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری همدان به لیگ دسته دوم، خواستار پاسخگویی تصمیم گیرندگان باشگاه شهرداری شد.

شیرزاد قهرمان لیگ دسته یک فوتبال همدان شد

ادامه مطلب: شیرزاد قهرمان لیگ دسته یک فوتبال همدان شدسخنگوی هیات فوتبال همدان گفت: ۹ تیم در این مسابقات حضور داشتند و در پایان نیز تیم رادمردان سامن عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد.

جمشیدیان: رکورددار تاریخ لیگ یک شدم!

ادامه مطلب: جمشیدیان: رکورددار تاریخ لیگ یک شدم!سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت که کمیته انضباطی به اشتباه نام او را به عنوان فرد محروم شده اعلام کرده است.

ماجرای درگیری با داور در بازی شهرداری همدان و فجر سپاسی

ادامه مطلب: ماجرای درگیری با داور در بازی شهرداری همدان و فجر سپاسیمعاون ورزشی سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری همدان نسبت به برخی اتفاقات رخ داده و درگیری شماری از هواداران این تیم با داور در جریان بازی مقابل فجرسپاسی شیراز مدعی شد که در انعکاس این ماجرا بزرگ نمایی شده است.