شورای شهر به بقای تیم فوتبال شهرداری همدان رای مثبت داد

ادامه مطلب: شورای شهر به بقای تیم فوتبال شهرداری همدان رای مثبت داداعضای شورای اسلامی شهر همدان خواهان ایجاد ساختاری منظم و مستقل در تیم فوتبال شهرداری همدان شدند و با موافقت اکثریت اعضاء شورای شهر، تیم فوتبال شهرداری همدان به فعالیت خود در لیگ یک فوتبال کشور ادامه خواهد داد؛ اهالی فوتبال و ورزشی‌نویسان در این روزها خواهان تشکیل جلسه تجدیدنظر شده بودند که با موافقت اعضای شورای شهر همراه شد و لایحه جدید سازمان شهرداری مورد تایید شورای شهر قرار گرفت.
به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از ایسنا، در صحن علنی شورای اسلامی شهر همدان، لایحه ارسالی شهرداری مورد تایید اعضای شورا قرار گرفت و با کسب حداکثر آرا، شهرداری به تیم‌داری در لیگ دسته اول فوتبال کشور با نظمی بیشتر ادامه خواهد داد و دارای ساختاری مستقل مبتنی بر درآمدزایی خواهد شد.
ساختارمند شدن باشگاه ورزشی شهرداری به این تیم کمک خواهد کرد تا از امکانات و اماکن ورزشی که در اختیار دارد استفاده کند و با استفاده از مفاد قانونی موجود و موارد درآمدزایی لیگ یک به استقلال مالی برسد و بودجه کم‌تری از شهرداری دریافت کند.
سعید حاجی بابایی، اکبر کاووسی، سعید نظری، سعید شهابی‌نیا، حمید بادامی‌نجات، محمود مسگریان، علی رحیمی‌فر به بقای تیم فوتبال شهرداری رای مثبت دادند و ناصر صفری‌افلاکی، مهدی حیدری و مرتضی کرباسیان مخالف تیم‌داری شهرداری بودند که در نهایت اعضای شورای اسلامی شهر همدان خواهان ایجاد ساختاری منظم و مستقل در تیم فوتبال شهرداری همدان شدند و با موافقت اکثریت اعضاء شورای شهر، تیم فوتبال شهرداری همدان به فعالیت خود در لیگ یک فوتبال کشور با قدرت ادامه خواهد داد.
این جلسه در حالی برگزار شد که در جلسه قبلی موافقت اعضا به حد نصاب نرسیده بود و با توجه به ارسال لایحه‌ای جدید از سوی شهرداری و مخالفت شدید اهالی فوتبال و ورزشی‌نویسان در فضای رسانه‌ای و مجازی با تصمیم قبلی شورا مبنی بر انحلال تیم شهرداری، اعضای شورای شهر خواهان تشکیل جلسه‌ای جدید شدند و با بیان این‌که تجدید نظری در این زمینه صورت خواهد گرفت این جلسه برگزار شد که در نهایت این نتیجه موجب رضایت اهالی فوتبال استان همدان شد.

ساختار مدیریتی لازمه تیم‌داری/ وضعیت مبهم شهرداری همدان برای حضور در لیگ فوتبال

ادامه مطلب: ساختار مدیریتی لازمه تیم‌داری/ وضعیت مبهم شهرداری همدان برای حضور در لیگ فوتبالتیم‌داری شهرداری همدان در لیگ دسته یک فوتبال کشور هر چند با رای مخالف اعضای شورای اسلامی شهر منتفی شد اما طرفداران این تیم همچنان امید به اصلاح نواقص و تجدید نظر در این تصمیم دارند.

راه‌های پیشِ روی تیم فوتبال شهرداری همدان؛ "خصوصی‌سازی" یا "واگذاری"؟

ادامه مطلب: راه‌های پیشِ روی تیم فوتبال شهرداری همدان؛ در شرایط کنونی که زمانی برای تلف کردن وقت باقی نمانده و تیم‌های لیگ یک پس از به پایان رسیدن فصل می‌بایست خود را برای شروعی قدرتمند در فصل جدید آماده کنند باید در فضایی ملایم و به دور از حاشیه و تنش تدبیری مناسب برای تیم بومی و پرتوان شهرداری همدان اندیشیده شود.

فوتبال همدان در ورطه نابودی/ مُهر شورا، پای انحلال باشگاه شهرداری

ادامه مطلب: فوتبال همدان در ورطه نابودی/ مُهر شورا، پای انحلال باشگاه شهرداریشورای شهر همدان در آستانه آغاز فصل جدید رقابت‎های لیگ دسته اول فوتبال کشور، با مصوبه‎ای عجیب، شهرداری این شهر را از هرگونه فعالیت حرفه‎ای و تیمداری منع کرد.

کارنامه موفق شهرداری همدان در لیگ یک فوتبال کشور

ادامه مطلب: کارنامه موفق شهرداری همدان در لیگ یک فوتبال کشورفصل جاری رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور(جام آزادگان) در حالی با مشخص شدن تکلیف تیم‌ قهرمان و تیم‌های سقوط کننده به پایان رسید که شهرداری همدان با وجود شکست مقابل سایپا تهران، در مجموع فصل موفقی را پشت سرگذاشت.