مسیر دشوار شهرداری همدان در نخستین تجربه حضور در لیگ یک کشور

 ادامه مطلب: مسیر دشوار شهرداری همدان در نخستین تجربه حضور در لیگ یک کشوراعضای تیم فوتبال شهرداری همدان در حالی که همچنان مسرور از صعود تاریخی به لیگ یک کشور هستند، مسیری دشوار در این عرصه برای حضور مسابقات پیش رو دارند.

تحقق یک رویا در فوتبال دیار الوند/ شهرداری همدان یکه تاز شد

ادامه مطلب: تحقق یک رویا در فوتبال دیار الوند/ شهرداری همدان یکه تاز شدتیم فوتبال شهرداری همدان در یک شب رویایی توانست در تبریز با تساوی برابر تیم فوتبال علم و ادب به صورت مستقیم به لیگ دسته اول فوتبال کشور صعود کند.

یک دهه ناکامی، یک دهه بی‌برنامگی/ یاد باد آن روزگاران یاد باد

ادامه مطلب: یک دهه ناکامی، یک دهه بی‌برنامگی/ یاد باد آن روزگاران یاد باد تیم فوتبال پاس همدان در فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱، دهمین ‌ حضور خود در یکی از لیگ‌های دسته اول یا دوم را تجربه خواهد کرد.

یک امتیاز تا بهشت

ادامه مطلب: یک امتیاز تا بهشت تیم فوتبال شهرداری همدان برای رسیدن به لیگ یک تنها به یک امتیاز در هفته‌ی پایانی مسابقات نیاز دارد.

هفته پایانی لیگ ۲ فوتبال؛ یک قدم تا صعود تاریخی شهرداری همدان

ادامه مطلب: هفته پایانی لیگ ۲ فوتبال؛ یک قدم تا صعود تاریخی شهرداری همدانهفته پایانی رقابت‌های گروه یک لیگ دسته دوم فوتبال کشور فردا /چهارشنبه/ در شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود که در مهمترین بازی این مسابقات شهرداری همدان و علم و ادب تبریز به مصاف هم می روند.