تولیدی نساجی، پارچه سیاه ست امروز! | برای نادری که نام و نشان فوتبال قائمشهر بود

ادامه مطلب: تولیدی نساجی، پارچه سیاه ست امروز! | برای نادری که نام و نشان فوتبال قائمشهر بودنادر دست نشان، سرمربی و کاپیتان اسبق نساجی، ستاره مازندران در لیگ قدس، قهرمان و آقای گل جام قائد اعظم پاکستان که سابقه هدایت نساجی، پگاه، نفت آبادان، نفت تهران، استیل آذین، سپیدرود، مس کرمان، ملوان بندرانزلی، ماشین سازی تبریز، خونه به خونه و رایکا بابل و ... را داشت، بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت. این خبر برای فوتبالدوستان در سراسر ایران تلخ است اما برای مردم قائمشهر تلخی بیشتری دارد. نادری که دیگر در خیابان های شهر قدم نخواهد زد، ساکن همیشگی قلب فوتبالدوستان شهر خسته است...

شهرداری همدان در اندیشه بقا در صدرجدول

ادامه مطلب: شهرداری همدان در اندیشه بقا در صدرجدولهفته پانزدهم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در گروه یک در حالی امروز (شنبه) در شهرهای مختلف آغاز می‌شود که تیم شهرداری همدان به دنبال تداوم صدرنشینی در این مسابقات است.

شمارش معکوس آغاز دور برگشت لیگ دسته دوم فوتبال کشور؛ کارزار سخت شهرداریچی‌های دیار هگمتانه برای تکرار صدرنشینی

ادامه مطلب: شمارش معکوس آغاز دور برگشت لیگ دسته دوم فوتبال کشور؛ کارزار سخت شهرداریچی‌های دیار هگمتانه برای...لیگ دسته دوم فوتبال کشور بعد از پشت سر گذاشتن تعطیلات نیم فصل از هفته آینده آغاز شده که تیم فوتبال شهرداری همدان کار بسیار سخت‌تری برای قهرمانی در پایان فصل خواهد داشت.

لشکرکشی پاس با یاران ذخیره در نیم فصل دوم لیگ ۲

ادامه مطلب: لشکرکشی پاس با یاران ذخیره در نیم فصل دوم لیگ ۲تیم پاس همدان با ترکیب متفاوت و با یاران ذخیره در مسابقات نیم فصل دوم لیگ دسته ۲ فوتبال کشور حضور خواهد یافت.

ماراتن صعود و سقوط در تنور داغ نیم فصل دوم لیگ ۲ فوتبال کشور

ادامه مطلب: ماراتن صعود و سقوط در تنور داغ نیم فصل دوم لیگ ۲ فوتبال کشورنیم فصل دوم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در حالی از فردا یکشنبه با برگزاری هفت دیدار از گروه یک آغاز می‌شود که مدعیان برای کسب سهمیه صعود و قعرنشینان برای بقا به میدان می‌روند.