سرمربی تیم فوتبال شهرداری: مدیریت شهری در حوزه ورزش قهرمانی و محلات موفق عمل کرده است

ادامه مطلب: سرمربی تیم فوتبال شهرداری: مدیریت شهری در حوزه ورزش قهرمانی و محلات موفق عمل کرده استگل‌محمدی دارای مدرک مربیگری درجه آ آسیا و سابقه ٢٠ سال مربیگری در رده‌های مختلف سنی را در کارنامه ورزشی خود دارد.

هافبک خلاق تیم فوتبال شهرداری همدان:روی کاغذ همچنان تیم فوتبال شهرداری همدان شانس صعود دارد

ادامه مطلب: هافبک خلاق تیم فوتبال شهرداری همدان:روی کاغذ همچنان تیم فوتبال شهرداری همدان شانس صعود داردهافبک تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: باتوجه به یک بازی کمتر و جایگاهی که داریم همچنان روی کاغذ برای صعود به لیگ دسته اول شانس داریم.

هافبک پاس: آماده بازگشت به میادین هستم/ پاس مدعی بوده و هست

ادامه مطلب: هافبک پاس: آماده بازگشت به میادین هستم/ پاس مدعی بوده و هست

مرتضی کرمی اگرچه به دلیل مصدومیت هایش آنطور که باید فصل موفقی را در پاس سپری نکرد اما همواره یکی از بازیکنان با اخلاق و متعصب فوتبال همدان به شمار می رود.


هافبک خوش سیما و تکنیکی پاس امسال بدشانس بود که به دلیل مصدومیت مسابقات مهمی را از دست داد هر چند هر زمان که در ترکیب تیم بود نیز بازی های درخشانی را به ثبت رساند.

حضور مرتضی حتی خارج از ترکیب اصلی هم بسیار موثر و مهم بوده و بمب انگیزه در تیم است.

مصاحبه با هافبک بومی پاس را بخوانید:


✅در وضعیت تعطیلی بازی ها، چطور برنامه آماده سازی خود را انجام می دهید؟

باسلام خدمت هواداران واقعی پاس بزرگ، در این روزها با تمرینات اختصاصی با رعایت فاصله اجتماعی و برنامه ریزی که کادر انجام دادن سعی می کنیم آمادگی خود را حفظ کنیم.

✅نظرتون در مورد این تعطیلات دو ماهه ایجاد شده چیست؟

❇️همه مردم به نوعی ازاین موضوع ناراحت هستند ، موقعیت خوبی بود با امادگی که تیم داشت در بازی های باقیمانده نتایج لازم را برای صعود کسب کنیم.

اما الان هم چیزی تغییر نکرده و مطمئن هستیم که با شروع شدن مسابقات شانس اول صعود به لیگ یک هستیم هدف همه تیم از ابتدا همین بوده.

✅فکر می کنید پاس توانایی صعود داشته باشه؟

❇️قطعا، با سختی هایی که امسال تیم پاس داشت از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات نیم فصل گرفته تا کمبود امکانات ، همچنان مدعی هستیم و این کار بزرگی هست ک تا اینجا انجام دادیم.

✅مسیر صعود پاس به لیگ یک چطور ترسیم می کنید؟

❇️امیدوارم با شروع تمرینات به مرز آمادگی برسیم و در بازیهای پیش رو امتیازات کامل را بگیریم ، نتایج تا به اینجا گواه این موضوع هست و از این پس هم پاس را مدعی صعود بدانید.

✅از عملکردت در فصل جاری رضایت دارید؟

❇️امسال فصل خوبی برای بنده نبود. مصدومیت های بد موقع و مکرر فرصت بازی را از من گرفت اما الان اماده بازی هستم و مشکلی ندارم و در ادامه اماده ام تا به پاس بزرگ خدمت کنم.

✅فکر می کنید بهترین بازیکن پاس در فصل جاری تا به اینجا کدوم بازیکن بوده؟

❇️همه بازیکن ها امسال عرق ریختن و زحمت کشیدن، با نداری ها ساختن بخاطر تیم شهرشون ضمن اینکه غیربومی های تیم هم غیرت گذاشتن و باتمام وجود دراختیار تیم بودند و به همه دست مریزاد میگم.

واقعا نام بردن از این بازیکن ها کار سختیه!

✅عید نوروز امسال چطور پشت سرگذاشتید؟

❇️واقعا نمیدونم چطور گذشت همه درگیر بیماری کرونا بودیم امیدوارم هرچه زودتر جشن پیروزی بر کرونا رو کنار هم بگیریم

✅اولین خاطره در سال جدید شما چه بود؟

❇️ما دراین ایام خاطره بازی میکردیم بیشتر بادیدن عکس ها و فوتبال های قدیمی

اما اینو میتونم بگم که سال ۹۹ هرجا که فکر نمیکردیم رفتیم برای تمرین

یوسف علیزاده : در برخی از بازی‌ها نتایج بیرون از زمین مشخص می شود

ادامه مطلب: یوسف علیزاده : در برخی از بازی‌ها نتایج بیرون از زمین مشخص می شودبازیکن شهرداری همدان گفت : متاسفانه در برخی از دیدار ها نتایج خارج از زمین مسابقه مشخص می‌شود.

جمشیدیان: استقلال تاوان مدیران خود را می‌دهد

ادامه مطلب: جمشیدیان: استقلال تاوان مدیران خود را می‌دهدبازیکن سابق تیم فوتبال استقلال تهران گفت: این تیم تاوان مدیران خود را می‌دهد؛ همان افرادی که حتی برای بستن یک قرارداد ساده ناتوان هستند.