صعود تیم الوند نوین همدان به لیگ دسته یک امیدهای کشور

ادامه مطلب: صعود تیم الوند نوین همدان به لیگ دسته یک امیدهای کشورتیم الوند نوین همدان برای نخستین بار جواز حضور در لیگ دسته اول فوتبال امید‌های کشور را کسب کرد.

مرحله نهایی لیگ فوتبال امیدهای کشور در همدان آغاز شد

ادامه مطلب: مرحله نهایی لیگ فوتبال امیدهای کشور در همدان آغاز شدمرحله نهایی مسابقات لیگ قهرمانی فوتبال امیدهای کشور با رقابت چهار تیم به میزبانی همدان آغاز شد.

ادامه مطلب: مرحله نهایی لیگ فوتبال امیدهای کشور در همدان آغاز شد

برتری آریان در همدان و مصاف پاس با کیان سام بابل

ادامه مطلب: برتری آریان در همدان و مصاف پاس با کیان سام بابلآریان همدان، هفته سیزدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور را با برتری پشت سر گذاشت.
به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای استان همدان؛ تیم آریان که از ساعت ۱۴ دیروز در ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج میزبان آکادمی کیای تهران بود در پایان میهمان خود را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست داد.
در این دیدار پویا قمری، مسعود رمضانی و آرمین طلایی منش برای آریان همدان گل زدند.
تیم آریان با این برتری ۱۵ امتیازی شد و به رده دهم جدول گروه دوم صعود کرد.
پاس همدان هم از ساعت ۱۴ امروز در ورزشگاه شهدای ساری میهمان کیان سام بابل است.
تیم پاس در پایان هفته دوازدهم لیگ دسته دو با ۱۶ امتیاز در رده هفتم و کیان سام بابل با ۶ امتیاز در رده چهاردهم گروه اول قرار دارد.

رای کمیته انضباطی در مورد دیدار پاس و نیروی زمینی صادر شد

ادامه مطلب: رای کمیته انضباطی در مورد دیدار پاس و نیروی زمینی صادر شدکمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در مورد دیدار تیم‌های پاس همدان و نیروی زمینی صادر کرد.

ادامه مطلب: رای کمیته انضباطی در مورد دیدار پاس و نیروی زمینی صادر شد

مصاف نمایندگان استان در لیگ دسته دوم فوتبال کشور

ادامه مطلب: مصاف نمایندگان استان در لیگ دسته دوم فوتبال کشوردر هفته یازدهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور نمایندگان همدان، از ساعت ۱۴ امروز به مصاف حریف خود رفتند.