بهرام یدی مدیرعامل باشگاه پاس همدان شد

b_150_100_16777215_00_images_stories_daftar_yadi_aughiyan_yadi_auoghiyan_(5).jpgطبق آخرین اخبار واصله بهرام یدی بزودی طی مراسمی رسمی به زودی به عنوان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پاس همدان معرفی خواهد شد.

به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از منابع آگاه، بهرام یدی که در هفته های اخیر جلسات متعددی را با استاندار همدان و مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان برگزار کرده بود، به توافقات نهایی در این زمینه دست یافته و به زودی به عنوان مدیرعامل باشگاه پاس همدان معرفی خواهد شد.

در هفته پایانی رقابت‌های لیگ دسته اول تیم پاس با برد قاطع در برابر ابومسلم مشهد در ورزشگاه شهدای قدس همدان در جدول فصل آینده این لیگ ماندگار شد اما با این وجود عبدالحمید رمضانی مدیرعامل ناکام سبزپوشان میهمان ناسزاها و شعارهای هواداران مبنی بر ترک این تیم شد که این مساله  موجب شد مسئولین استان و در راس آنها استاندار همدان با مشورت‌های مدیرکل ورزش و جوانان تصمیم بر تغییر مدیریت در این باشگاه بگیرند و در نهایت اینگونه به نظر می‌رسد که بهرام یدی مدیرعامل فصل آینده پاس همدان باشد.

خواسته هواداران از هیئت مدیره باشگاه پاس انتصاب مدیرعامل بومی برای این تیم بود که در این بین با گزینه‌های متعددی صحبت شد و سرانجام بهرام یدی به عنوان مدیرعامل منتخب هیئت مدیره جهت هدایت باشگاه پاس تعیین و به زودی رسما معرفی خواهد شد.

همچنین سرنوشت باشگاه الوند نیز به زودی مشخص خواهد شد.

اخبار تکمیلی در این خصوص به زودی در خروجی "همدان فوتبال" منتشر خواهد شد.

نظرات   

+4 #16 سینا 1393-02-18 13:30
نقل کردن هواداران:
مربى ليگ يكى باز مثل اميدخان طيرى
اگه نيارينش هفته پنجم ميرين التماسش ميكنين
ولى ديگه نمياد نجاتتون بده

طیری چی حالیشه اخه همون باید بره لیگ 2 مربیگری کنه

-7 #15 هواداران 1393-02-18 02:20
مربى ليگ يكى باز مثل اميدخان طيرى
اگه نيارينش هفته پنجم ميرين التماسش ميكنين
ولى ديگه نمياد نجاتتون بده

-6 #14 عماد 1393-02-18 02:18
اميدخان طيرى بايد سرمربى باشه
فقط اميدخان طيرى

-6 #13 رضا 1393-02-18 02:16
فقط اميدخان طيرى

+10 #12 سینا 1393-02-17 13:08
یدی با تعصب به امیده صعود بهترین گزینه مرسییی استانندارر :h :h

+7 #11 leito 1393-02-17 13:03
به نظر من مهندس یدی بهتریین گزینه بوده سلامت کاری ایشان مثال زدنی همین که بومی هستن وبا تعصب کافیه در ضمن ایشون تیمه نصفه نیمه پاس نوین اورد لیگ دسته 1 بعدشم تا نزدیکه پلی آف رفتن به نظر من که از همه گزینه ها بهتر بودن من همه بازیهارو از ورزشگاه میبینم و حمایت می کنم :roll: :roll:

-9 #10 داغیبی 1393-02-17 12:15
ای بابا تا گوساله بیا گو شود دل صاحبش اوو شود!!!!!!!!!!!!!
اقایا کوجایید؟ یعنی اینقدر از رمضانی متنفرید که مهم نیست کی جاش بیاد؟ من مرده شما زنده اگه رمضانی نمرش 10 بود این بابا 5 هم نیست!!!!!!!!!!
با کدام خروجی مثبت اخه؟ تجربه خوب چی؟ 5 هفته الوندو بدون مربی نگه داشتن یا از دست دادن 5 تا از بهترین بازیکناش تو نیم فصل؟
اگه هیچ کدوم از اینا هم دلیل اوردنش نباشه انداختن تیم رده سوم چهارم نیم فصل اول به دسته دو حتما متر مناسبی برای انتخاب ایشان بوده !!!!!!!!!!!!!!و من ا.. توفیق

+11 #9 ramii 1393-02-17 11:34
به کوری چشم بد خاهای پاس بزرگ همدان...
بهترین انتخاب انجام گرفته..اقای مهندس یدی از نظر تعصب و درایت بهترین گزینست.. :lol:

+14 #8 حمیدرضا 1393-02-16 20:59
سلام. آقای یدی مدیرعامل بسیار خوبیه. خدا را شکر که رمضانی دلال رفت. اگه میماند پدر تیم در میامد. من شنیدم با بسیاری از بازیکنان همچون سید محمد علوی 300 میلیون قرارداد میبنده 150 میلیون خودش میگیره!!!!!! اون وقت چه انتظاری از این آدم میشه داشت.

+16 #7 فقط همدان 1393-02-16 20:37
جناب آقای نیکبخت، افتخاری، خجسته و سایر مسئولین استان همدان؛

شما رو به خدا قسم می دهیم تا دیر نشده نگذارید که رمضانی قسر در بره و بازخواستش کنید

مطمئن باشید که این به اصطلاح آقا پاک نبود نبود نبود

نگذارید در بره...

همدان فوتبال عزیز لطفا شما هم پیگیری کنید

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن