سازندگی در فوتبال همدان کمتر مورد توجه قرار دارد

b_150_100_16777215_00_images_stories_daftar_bolouri-shahsavand_boloori-1.jpgمدیرعامل باشگاه شهرداری همدان گفت: سازندگی در فوتبال همدان کمتر مورد توجه قرار دارد و ما قصد داریم با توجه ویژه به آکادمی باشگاه و بازیکنان پایه، فوتبال همدان را در این حوزه احیا کنیم.
به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از خبرگزاری تسنیم، هادی بلوری عصر امروز در نشست خبری خود با ورزشی‌نویسان، با اشاره به این که معاونت ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان در 3 بخش ورزش شهروندی، ورزش قهرمانی و  ورزش کارمندی فعال است، اظهار داشت: یکی از اتفاقات خوبی که با حمایت اعضای شورا و شهردار پس از ممانعت از تیم‌داری شهرداری در لیگ 2 رقم خورد حفظ تیم‌های پایه باشگاه بود.
وی افزود: اولویت ما در باشگاه شهرداری و در بخش فوتبال بحث بازیکن‌سازی است. سازندگی در فوتبال همدان کمتر مورد توجه قرار دارد و ما قصد داریم با توجه ویژه به آکادمی باشگاه و بازیکنان پایه، فوتبال همدان را در این حوزه احیا کنیم.
مدیرعامل باشگاه شهرداری همدان با اشاره به این که برنامه‌های ویژه‌ای برای آکادمی باشگاه داریم گفت: هادی گلمحمدی از مربیان با دانش و با تجربه همدان را که سال‌ها هم در حوزه سازندگی در باشگاه بهزیستی و شهرداری و هم در بحث حرفه‌ای در دو باشگاه شهرداری و پاس به عنوان سرمربی فعالیت کرده را به عنوان مدیر آکادمی باشگاه شهرداری انتخاب کردیم.
وی با اشاره به فعالیت دو آکادمی کشتی و کبدی در باشگاه شهرداری همدان عنوان کرد: کشتی‌گیرانی چون شعبانلو و حاجیلوییان پرورش یافته این آکادمی هستند.
معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان با اشاره به انتخاب حسین بختیاری به عنوان مدیر آکادمی کشتی باشگاه شهرداری همدان تصریح کرد: قصد داریم امسال آکادمی کاراته را هم راه‌اندازی کنیم و با سایر هیئت‌های ورزشی نیز برای پرورش ورزشکار و برگزاری مسابقات مختلف مشارکت داریم.
بلوری با اشاره به شکسته شدن رکورد مشارکت شهروندان همدانی در ورزش شهروندی در سال 1402 تاکید کرد: نزدیک به 21 هزار نفر از شهروندان همدانی در مسابقات ورزشی، همایش‌ها و جشنواره‌های ورزش شهروندی در این سال  مشارکت داشتند.
وی از افوتبال، فوتسال، دوچرخه‌سواری، دو و میدانی، ژیمناستیک، هندبال، دارت، کنگفو، تکواندو و کاراته‌ به عنوان رشته‌های فعال در ورزش شهروندی همدان یاد کرد و گفت: امسال برای نخستین‌بار در مسابقات ورزش شهروندی کلانشهرهای کشور در 4 رشته و در دو بخش خانم‌ها و آقایان شرکت کردیم و در هر 4 رشته صاحب مقام شدیم و در مجموع عنوان چهارم کشور را در کل مسابقات ورزشی کلانشهرهای کشور کسب کردیم.
مدیرعامل باشگاه شهرداری همدان تاکید کرد: اولویت آقای رجبی رئیس سازمان و نیز همکاران ما در معاونت ورزشی سازمان در سال جاری ارتقا رکورد مشارکت شهروندان همدانی در مسابقات ورزش شهروندی است.
بلوری با اشاره به این که مراسم اختتامیه مسابقات ورزش شهروندی در سال گذشته همزمان با مراسم افتتاحیه مسابقات امسال به زودی برگزار خواهد شد عنوان کرد: مسابقات ورزش شهروندی در سال‌ 1403 با عنوان "شهروند قهرمان" برگزار می‌شود.
وی با اشاره به برگزاری مسابقات متعدد کارمندی برای کارمندان شهرداری در سال گذشته ضمن تقدیر از حمایت‌های اعضای شورا، شهردار، و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان از ورزش شهرداری گفت: امیدواریم بودجه مناسبی برای این معاونت در نظر گرفته شود تا بتوانیم برنامه مدون و جامعی که برای امسال در حوزه ورزش قهرمانی، شهروندی و کارمندی داریم با موفقیت به سرانجام برسانیم.
به گزارش تسنیم، در پایان این نشست خبری، ورزشی‌نویسان همدان از مدیرعامل باشگاه شهرداری همدان درخواست کردند که همه تلاش خود را برای بازگرداندن امتیاز باشگاه در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور را به کار بگیرد.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن