قضاوت داوران همدانی در لیگ دسته اول

b_150_100_16777215_00_images_20120213144752_referee.jpgرئیس دپارتمان داوری فوتبال همدان گفت: داوران همدانی در هفته سوم لیگ دسته اول دیدار دو تیم خیبر خرم‌آباد و استقلال خوزستان را قضاوت خواهند کرد.
قضاوت داوران همدانی در لیگ دسته اول
مهدی الوندی با اشاره به قضاوت داوران همدانی در لیگ دسته اول اظهار کرد: بنا بر ابلاغ کمیته داوران فدراسیون فوتبال، دیدار حساس دو تیم خیبر خرم‌آباد و استقلال خوزستان در هفته سوم لیگ دسته اول را داوران همدانی قضاوت خواهند کرد.
وی ادامه داد: بر اساس این ابلاغ، حامد رنجبرصولتی داور وسط این دیدار خواهد بود و محسن دوستان نیز به عنوان کمک اول، او را همراهی خواهد کرد و وظیفه داور چهارمی این دیدار نیز بر عهده حجت قپانوری خواهد بود.
رئیس دپارتمان داوری فوتبال همدان با اشاره به حضور داوران همدانی در کلاس پیش‌فصل لیگ دسته دوم و سوم کشور، افزود: کلاس پیش‌فصل و برگزاری تست آمادگی جسمانی داوران، به مدت دو روز به میزبانی محمدشهر استان البرز برگزار خواهد شد.
وی تصریح کرد: با ابلاغ کمیته داوران فدراسیون فوتبال ۱۴ داور و کمک داور همدانی در این کلاس حضور خواهند داشت تا آماده شروع مسابقات شوند.
الوندی گفت: محمد امیرنژاد از رزن، محمد مولوی، ایمان چگینی و سجاد کیانی از نهاوند، حسین عارفی از ملایر و علی نیکو از همدان به عنوان داور به این کلاس فراخوانده شده‌اند.
وی اضافه کرد: مرتضی فاطمی‌صدر، سامان سحاب‎منش، ابوالفضل بیات و احمد رضایتی‎آشنا از همدان، امین سخایی و سیدنعمت میرغفار از رزن، میثم ترک‎‌جوکار از ملایر، محمدمتین مصباحی از بهار نیز به عنوان کمک‌داور دعوت‌شدگان به این کلاس هستند.
رئیس دپارتمان داوری فوتبال همدان خاطرنشان کرد: همدان یکی از استان‎های پیشتاز در امر داوری است که بالغ بر ۸۰ داور فعال در عرصه فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی دارد.

سعید ایل خانی مهوار

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن