صعود تیم الوند نوین همدان به لیگ دسته یک امیدهای کشور

b_150_100_16777215_00_images_stories_football_000.jpgتیم الوند نوین همدان برای نخستین بار جواز حضور در لیگ دسته اول فوتبال امید‌های کشور را کسب کرد.
به گزارش "هدمان فوتبال" و به نقل از خبرگزاری صدا و سیمای استان همدان، در مرحله نهایی رقابت‌های فوتبال امید‌های کشور (مناطق)، تیم الوندنوین همدان با کسب هفت امتیاز از ۲ برد و یک تساوی، جواز صعود به لیگ یک را کسب کرد.
در این رقابت‌ها که به مدت پنج روز به میزبانی شهر همدان پیگیری شد، الوندنوین همدان با تساوی مقابل عقاب تهران در آخرین دیدار خود، به لیگ یک صعود کرد.
در این دوره از پیکار‌ها که در ورزشگاه شهید شمسی پور همدان برگزار شد، تیم‌های عقاب تهران، الوندنوین همدان، شهرداری اردبیل و ولایت اهواز به مدت پنج روز و به صورت دوره‌ای باهم رقابت داشتند.
ترکیب تیم الوندنوین همدان را محمدنوری، امیرمحمددهفولی، حمیدرضا حکمی، سعیدصدری، علی جعفری نوذر، بردیاقلی نژاد، یاسین صمدی، ایمان شکوری، محمدمهدی سحری، امرحسین صباحی، امیرحسین بهرامی، آرمین ملک محمدی، سینا پناه آبادی، عرشیاترکمان، مهرداد قراگوزلو، محمد خوش قلب، مرتضی صفری، محمدماهان رضایی، امیرحسین رمضانی، نیما بابایی، ابوالفضل چهاردولی، ابوالفضل یزدانفر، عرفان آریا فر و متین عباسی تشکیل دادند.
همچنین محمدخانمحمدی سرپرست، محمدرضاکیانی سرمربی و مجیدبشیری، پیمان احتظاظی وحسین زرین چنگ مربیان این تیم هستند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن