بخش خصوصی برای حمایت از پاس همدان به میدان آمد

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_avatars_pas.jpgبا به زمین آمدن بخش خصوصی، بازیکنان تیم پاس همدان و مردم برای بازگشت به روزهای طلایی تیم، امیدوار شده‌اند.
به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از ایسنا، با ورود مستقیم دادستان همدان و پاس گل او برای حل مشکلات مالی تیم پاس و با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی در بین نوجوانان و جوانان استان، چند ماهی است که با به زمین آمدن بخش خصوصی، بازیکنان این تیم و مردم برای بازگشت به روزهای طلایی تیم، امیدوار شده‌اند.
دادستان همدان با حضور در تمرین آماده‌سازی تیم فوتبال پاس گفت: تأکید ما بر حمایت همه‌جانبه و همگانی از این تیم فوتبال است چراکه معتقدیم با آمدن پاس در آن سال‌های ابتدایی به همدان، شور و نشاط خاصی در بین نوجوانان و جوانان ایجاد شد.
براساس گزارش روابط عمومی دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان همدان، حسن خانجانی‌موقر تصریح کرد: بهتر است کانون هواداران تیم پاس به همت هیأت فوتبال و اداره ورزش و جوانان بیش از پیش تقویت شود چراکه هستند بسیاری از نوجوانان و جوانان که علاقمند به حمایت از تیم استانشان بوده و به حد بضاعت و خودجوش می‌توانند کمک کار باشند.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن