فکر کنم که در بهترین لحظات کارنامه ورزشی ام هستم!

b_150_100_16777215_00_images_stories_Fotball_Jahan_ronaldo.jpgکریستیانو رونالدو، این روزها بیش از هرزمان دیگری احساس خوشبختی می کند. او جمعه گذشته و بعد از زدن تک گل تیمش در دیدار رفت پلی آف مقابل سوئد، سه شنبه شب هم ستاره تیمش بود و هر سه گل تیمش در بازی برگشت پلی آف مقابل سوئد را به ثمر رساند تا پرتغال در مجموع دو دیدار با نتیجه 2-4 از سد حریف عبور کرده و به جام جهانی برسد .

به گزارش "همدان فوتبال"، بدون هیچ تردیدی رونالدو بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال دنیاست و خودش هم اعلام کرده که حسی متفاوت با همیشه دارد. متن گفتگوی جذابی که روزنامه آ.اس از کریستیانو رونالدو بازتاب داده را در اینجا مطالعه کنید:

*هنوزهم آن احساس خوشبختی ای که روز سه شنبه در استکهلم داشتی را حس می کنی؟

بله برای خانواده ام واقعا خوشحالم. بلافاصله بعد از اتمام بازی با آنها صحبت کردم. برای هم تیمی هایم و برای همه پرتغالی ها خوشحالم..برای همه آن کسانی که در استادیوم از ماه حمایت می کردند. من همیشه تلاشم را می کنم تا بهترین نمایش ممکن را برای تیم ملی کشورم به اجرا بگذارم و همیشه هم همین طور خواهد بود

*حس می کنی که کار به خوبی انجام شده و از این بابت احساس رضایت می کنی؟

قطعا. من از اینکه ماموریتمان را به انجام رساندیم واقعا راضی هستم. می دانستیم که دو بازی خیلی سخت پیش رو داریم ولی به نظر من ما در هر دو بازی بهتر بازی کردیم و با شایستگی به پیروزی رسیدیم.

*بازی استکهلم را چطور تشریح می کنی؟

روز خیلی زیبایی بود. چه از نظرفردی و چه از نظر تیم ملی. من سه گل زدم و بدین ترتیب با رکورد گلزنی پائولتا برابری کردم و این اتفاقی است که از این بابت واقعا احساس خوشحالی می کنم.

*حس می کنی که در بهترین روزهای کارنامه ورزشی ات هستی؟

من در همه فصل ها خوبم و شرایط خوبی دارم. دست کم خودم را برای خوب بودن آماده می کنم و تلاش می کنم که بهترین نمایش های ممکن را به اجرا بگذارم. شاید به خاطر تعداد گلهایی که دراین فصل زده ام بتوان گفت که این روزها بهترین روزهای زندگی ورزشی ام است. امسال می تواند بهترین فصل ورزشی ام باشد ولی من فکر می کنم که همیشه توقعات را برآورده می کنم

*درپایان بازی سه شنبه زلاتان ایستاد و پرتغالی ها را تشویق کرد. نظرت درمورد این روحیه ورزشی او چیست؟

این ژستی بود که واقعا مراخوشحال کرد. زلاتان بازیکن فوق العاده ای است و وقتی از احترام ورزشکاران و تماشاگران برخوردار باشی، حس دلنشینی است

*در جریان این دو بازی پلی آف دوئل زیبایی با زلاتان داشتی

بله و این بار من برنده شدم

*بعد از آنکه سومین گل را به سوئد زدی، چه فکری به سرت آمد

وقتی سومین گل را زدم، می دانستم که کار صعودمان تمام شده و دیگر در جام جهانی هستیم. لحظه خیلی زیبایی بود. دیدم که همه هم تیمی هایم در حال دویدن هستند و لحظه بی نظیری بود

*ولی با به ثمر رسیدن دومین گل تیم ملی سوئد به نظر می رسید که کارسخت و پیچیده خواهد شد

بله . وقتی بازی 1-2 شد، لحظات خیلی سخت و حساسی را شاهد بودیم. کمی سختی کشیدیم ولی بعد از آن توانستیم دو گل دیگر بزنیم و اوضاع برایمان خوب پیش رفت. تمام بازیکنان تیم ما خوب بودند و باز هم تکرار می کنم که ما شایستگی حضور در جام جهانی برزیل را داشتیم

* وحالا؟

روزهای خیلی سخت و فشرده ای را با تیم ملی سپری کردیم و الان تنها هدف من، مثل تمام بازیکنان رختکن تیم، کار کردن برای موفقیت تیم باشگاهی مان، رئال مادرید و کمک کردن به هم تیمی هایم است

* دو نمایش خیره کننده در دو بازی پلی آف داشتی و همین باعث شده که تو مدعی اصلی فتح توپ طلای امسال باشی، نظرت دراین باره چیست

دیگر نمی خواهم بیشتر از این درباره توپ طلا حرف بزنم. من تمرکزم را برروی این قرارداده ام که بهترین بازیهای ممکن را به نمایش بگذارم؛ چه درتیم ملی و چه در رئال مادرید!

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن