لزوم رفع مشکلات ورزشگاه شهید حاج بابایی مریانج پیش از آغاز لیگ

ادامه مطلب: لزوم رفع مشکلات ورزشگاه شهید حاج بابایی مریانج پیش از آغاز لیگمدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم پیش از آغاز رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور نواقص این ورزشگاه شهید حاج بابایی رفع شود.

فرصت کوتاه شهرداری همدان برای حضور در لیگ یک فوتبال کشور

ادامه مطلب: فرصت کوتاه شهرداری همدان برای حضور در لیگ یک فوتبال کشورزمان برگزاری فصل جدید رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور در حالی دهم مهرماه امسال اعلام شده است که تیم شهرداری همدان همچنان برای حضور قدرتمند در این مسابقات شرایط مشخصی ندارد.

مسیر دشوار شهرداری همدان در نخستین تجربه حضور در لیگ یک کشور

ادامه مطلب: مسیر دشوار شهرداری همدان در نخستین تجربه حضور در لیگ یک کشوراعضای تیم فوتبال شهرداری همدان در حالی که همچنان مسرور از صعود تاریخی به لیگ یک کشور هستند، مسیری دشوار در این عرصه برای حضور مسابقات پیش رو دارند.

همدانی‌ها پیشتاز در اجرای طرح سامانه استعدادیابی فدراسیون فوتبال

ادامه مطلب: همدانی‌ها پیشتاز در اجرای طرح سامانه استعدادیابی فدراسیون فوتبالنوآموزان فوتبال همدان استقبال چشمگیری از طرح سامانه استعدادیابی کمیته جوانان فدراسیون دارند.

تحقق یک رویا در فوتبال دیار الوند/ شهرداری همدان یکه تاز شد

ادامه مطلب: تحقق یک رویا در فوتبال دیار الوند/ شهرداری همدان یکه تاز شدتیم فوتبال شهرداری همدان در یک شب رویایی توانست در تبریز با تساوی برابر تیم فوتبال علم و ادب به صورت مستقیم به لیگ دسته اول فوتبال کشور صعود کند.