شهرداری همدان بازنده هفته ششم لیگ برتر نونهالان کشور

b_150_100_16777215_00_images_gallery_81893203-70399982.jpgتیم فوتبال نونهالان شهرداری ارومیه در هفته ششم رقابتهای لیگ برتر باشگاه های کشور با برتری مقابل تیم شهرداری همدان در صدر جدول رده بندی قرار گرفتند.

 

به گزارش "همدان فوتبال"، تیم فوتبال نونهالان شهرداری ارومیه عصر دیروز (پنجشنبه) با نتیجه 4 بر 3 مقابل میزبان خود تیم شهرداری همدان پیروز شد.

 

این پیروزی دومین برد متوالی خارج از خانه تیم شهرداری ارومیه محسوب می شود و در هفته گذشته نیز این تیم برابر شهرداری اردبیل پیروز شده بود.

 

در این دیدار تیم شهرداری ارومیه در همان ابتدای کار با آغاز یک بازی هجومی و منسجم در دقیقه 15 بازی نخستین گل خود را توسط بازیکن ملی پوش خود 'پویا بابازاده' درون دروازه حریف کرد.

 

نونهالان تیم شهرداری ارومیه در ادامه کار نیز با ارائه یک بازی خوب و منطقی موفق شدند در همان نیمه نخست دوگل پیاپی توسط 'ایوب حسینی' در دقایق 20 و 22 به ثمر رسانده و نتیجه را 3 بر صفر کنند.

 

شهرداری همدان در دقایق پایانی نیمه نخست صاحب یک ضربه پنالتی شد و توانست یکی از گلهای خورده را جبران کنند.

تیم شهرداری همدان موفق شد در دقیقه 70 با اشتباه مدافع ارومیه ای و گل به خودی بازیکن تیم شهرداری ارومیه گل دیگری را به ثمر رسانده و نتیجه 3 بر 2 شود.

 

گل چهارم و پیروزی بخش تیم شهرداری ارومیه در دقیقه 75 توسط 'ایوب حسینی' از فاصله 40 متری به ثمر رسید تا هر سه امتیاز این دیدار خازج از خانه نصیب این تیم شود.

 

سومین گل تیم نونهالان شهرداری همدان در ثانیه های تلف شده بر روی یک ضربه ایستگاهی وارد دروازه تیم نونهالان شهرداری ارومیه شد و این دیدار با نتیجه 4 بر 3 به سود نماینده آذربایجان غربی به پایان رسید.

 

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن