سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان:

از شرایط مسابقات دور بودیم/ می‌توانستیم برنده بازی باشیم

b_150_100_16777215_00_images_phocagallery_avatars_169165957.jpgسرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: بعد از وقفه و تعطیلات لیگ دسته اول فوتبال کشور در دیدار برابر قشقایی شیراز از شرایط مسابقه کمی دور بودیم.
به گزارش "همدان فوتبال" و به نقل از خبرگزاری مهر، رضا طلایی‌منش با اشاره به تساوی برابر تیم فوتبال قشقایی شیراز اظهار داشت: به دلیل وقفه و تعطیلی که در لیگ دسته اول فوتبال کشور اتفاق افتاد در نیمه نخست ما کمی از شرایط مسابقه دور بودیم.
وی افزود: همچنین چندین بازیکن ما که از بند مصدومیت رها شده بودند بعد از مدت‌ها امروز به میدان رفتند که در شرایط بازی تأثیرگذار بود.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به تیم فوتبال قشقایی شیراز گفت: این تیم هم برای کسب نتیجه به همدان سفر کرده بودند و انصافاً بازی خوبی را نیز به نمایش گذاشتند.
طلایی‌منش خاطرنشان کرد: اما ما در نیمه دوم ما کاملاً بر بازی مسلط شدیم و بازی بهتری را به نمایش گذاشتیم.
وی با بیان اینکه می‌توانستیم برنده بازی هم باشیم، بیان کرد: در نیمه دوم چندین موقعیت صد در صد گلزنی را با بدشانسی و بی دقتی از دست دادیم وگرنه به راحتی در این نیمه می‌توانستیم حداقل به گل برسیم.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد: در حال حاضر این بازی برای ما تمام شده و به بازی سنگین هفته آینده در کرمان برابر مس فکر می‌کنیم.
گفتنی است؛ تیم فوتبال شهرداری همدان دوشنبه ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۱ میهمان تیم فوتبال مس کرمان خواهد بود.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن