سعی می کنم هواداران را متقاعد کنم

b_150_100_16777215_00_images_stories_Fotball_Jahan_anjeloti.jpgکارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی باشگاه رئال مادرید در پایان بازی تیمش مقابل کپنهاگن در گفتگو با خبرنگاران به آنالیز عملکرد شاگردانش پرداخت.

به گزارش "همدان فوتبال"، آنچلوتی به این نکته اشاره کرد که سوتهای انتقادی بد نیستند و به او کمک می کنند تا متمرکز تر بوده و به او انگیزه های بیشری می دهند.

دراینجا می توانید متن صحبت های کارلتو را مطالعه کنید:

*نقاط قوت رئال: ما تعادل لازم را یافتیم. تیم ما منسجم تر بود، سریع تر بازی می کرد و بازی عمقی تری را ارائه دادیم و به خوبی از جناحین بهره بردیم. چون تیم حریف در میانه میدان واقعا منسجم بود. ما استراتژی ای که تا پیش از این آن را تمرین کرده بودیم را دنبال کردیم و توانستیم رفتار و عملکردمان را تغییر دهیم

*تغییر سیستم بازی: ما برای بهره گیری بیشتر از جناحین سیستم بازی مان را تغییر دادیم تا بازیکنانمان بازی بازتری را به نمایش بگذارند

*آینده: تیم ما باید بدون مشکل سیستمش را تغییر دهد. بازیکنان تیم ما کیفیت لازم برای بازی کردن با هر سیستمی را دارند

*کاسیاس: او بازی فوق العاده ای را انجام داد و دروازه بانی حرفه ای است

*مارسلو: مارسلو بازیکنی مهم است و خیلی با کوئنترائو تفاوت دارد. او توانایی تهاجمی بالایی دارد و نقش بازیکنان جناحی دراین سیستم برای ما خیلی مهم است

*غیبت راموس: او یک بازی بازیابی داشت؛ دقیقا مثل کوئنترائو و ایسکو. همه اینها برای بازی روز شنبه آماده اند

*سوتهای انتقادی در اوایل بازی : اصلا بد نیست که سوت می زنند. من در طول کارنامه ورزشی ام انتقادات زیادی را دریافت کرده ام و همه اینها به من انگیزه بیشتری داده و باعث شده که متمرکزتر کار کنم. انتقادات لازم است و سعی می کنم که با بازیهای خوب ونتایج مطلوب، هواداران برنابئو را متقاعد کنم

*بیل: نگران او نیستیم. او دچار کوفتگی عضله شده و اگر بازی نکرد به این خاطر بود که 100% آماده نبود وتا پانزده روز دیگر به جمع ما بازخواهد گشت. بیل راضی نیست؛ چون می خواهد بازی کند  و انگیزه های زیادی هم دارد

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن