یورش شیران شهرداری همدان به صدر جدول

b_150_100_16777215_00_images_photo_2016-02-03_23-09-35.jpgتیم فوتبال شهرداری همدان در هفته هشتم لیگ دسته دوم فوتبال کشور در گروه الف میزبان تیم فوتبال آوالان کامیاران است.
تنور رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور با گذشت هفته‌های ابتدایی داغ‌تر شده و حساسیت در این رقابت‌ها با گذشت هر هفته بیش از پیش می‌شود.
تیم‌های مدعی این رقابت‌ها کم‌کم رخ‌نمایی می‌کنند و تیمی که بتواند در همین هفته‌ها امتیازات لازم را کسب کند با خیال آسوده‌تری به تعطیلات نیم فصل خواهد رفت.
تیم فوتبال شهرداری همدان در گروه الف این مسابقات رقابت سنگینی برای صعود با تیم‌های مدعی امید گناوه، سپیدرود رشت، ملی حفاری، علم و ادب تبریز و ویستا توربین خواهد داشت.
البته باید گفت در این رقابت‌ها حریف آسانی وجود ندارد و هر یک از تیم‌های اسپاد تهران، آوالان کامیاران، ایرانجوان بوشهر، مس نوین کرمان، فولاد نوین اهواز، نفت و گاز گچساران، محتشم تبریز و شهرداری بندرعباس نیز می‌توانند مدعی این گروه باشند.
در حال حاضر در جدول رده‌بندی گروه الف تیم‌ها فاصله بسیار اندکی با یکدیگر دارند و یک پیروزی یا تساوی می‌تواند جدول را دستخوش تغییرات زیادی کند.
تیم فوتبال امید گناه هم اکنون با ۱۴ امتیاز در رتبه نخست جا خوش کرده است اما این تیم با تیم هشتم جدول آوالان کامیاران تنها ۴ امتیاز تفاوت امتیاز دارند.
تیم فوتبال شهرداری همدان نیز از ۷ بازی خود ۳ پیروزی، ۳ تساوی و یک شکست در کارنامه دارد و با ۱۲ امتیاز در رتبه پنجم جدول قرار گرفته است.
شیران شهرداری دیار هگمتانه امسال با بهره‌مندی از مربی با دانش و کارکشته فوتبال همدان رضا طلایی‌منش که سابقه صعود با تیم الوند همدان به لیگ دسته اول فوتبال کشور را در کارنامه دارد قدم به رقابت‌های این فصل لیگ دسته دوم گذاشته است، مجید بی گم جانی و مصطفی کاشی نیز در این راه این سرمربی را همراهی می‌کنند.
تا به این هفته تیم فوتبال شهرداری همدان نتایج خوبی را کسب کرده و باید در هفته هشتم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور به مصاف تیم آوالان کامیاران که با ۱۰ امتیاز در رده هشتم جدول قرار گرفته است برود.
این دیدار برای هر دو تیم حکم یک دیدار ۶ امتیازی را دارد اگر هر کدام از این تیم‌ها در این دیدار امتیاز از دست دهند از قافله کورس مدعیان عقب خواهند افتاد.
شهرداریچی‌ها در این دیدار برای اینکه بتوانند همچنان در قامت یک مدعی باقی بمانند باید حریف سر سخت خود آوالان کامیاران را از پیش رو بردارند و در این دیدار سخت محکوم به پیروزی هستند.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به شکست هفته گذشته این تیم برابر فولادنوین خوزستان اظهار داشت: این دیدار را باید از دو زاویه فنی و غیر فنی نگاه کرد، تیم فوتبال فولاد نوین در خارج از مسابقه برای کسب امتیاز در این دیدار دست به هر کاری زد.
رضا طلایی منش خاطرنشان کرد: حضور جنجالی هواداران با وجود اینکه طبق قوانین فدراسیون در دوران کرونا در ورزشگاه ممنوع است باعث شد تا جو بازی به شدت بر هم بریزد.
وی با بیان اینکه ناظر بازی توان کنترل اتفاقات مسابقه را نداشت، گفت: ناظر واقعاً نتوانست اتفاقات و حاشیه‌های کنار زمین را کنترل کند از توپ جمع کن تا کوچک‌ترین عوامل فولاد نوین فوتبال با جنجال بازی را تحت تأثیر قرار دادند.
طلایی‌منش خاطرنشان کرد: از نظر فنی تیم ما در نیمه نخست در حد ایده‌آل نبود اما در نیمه دوم مالک کامل توپ و میدان بودیم که متأسفانه هیچیک موقعیت‌های ما گل نشد.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با بیان اینکه فوتبال در اهواز به ما روی بدش را نشان داد، بیان کرد: در نیمه دوم بیش از ۱۰ موقعیت گلزنی ایجاد کردیم که با بی دقتی و بدشانسی تبدیل به گل نشدند.
وی عنوان کرد: در روزی که به هیچ وجه مستحق باخت نبودیم اما متأسفانه باختیم.
طلایی‌منش با اشاره به دیدار هفته هشتم تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: در دیدار برابر آوالان کامیاران محکوم به پیروزی هستیم و پیروزی در این دیدار برای ما از نان شب هم واجب‌تر است.
وی افزود: تیم آوالان کامیاران از تیم‌های بسیار جنگنده گروه ما بوده که به سختی امتیاز از دست می‌دهد اما با تمام این تفاسیر با جان و دل برای کسب ۳ امتیاز می‌جنگیم.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان با اشاره به شرایط جدول رده‌بندی گروه الف بیان کرد: فاصله تیم‌ها در جدول رده‌بندی بسیار به هم نزدیک بوده و یک برد یا باخت جدول را زیر و رو می‌کند.
طلایی‌منش خاطرنشان کرد: هیچ حریفی در گروه ما ضعیف نیست و نمی‌توان تیمی را دست کم گرفت و بیش از ۴ تیم در گروه ما می‌توانند تا پایان فصل مدعی باشند.
وی با اشاره به مصدومیت‌های تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: متأسفانه مصدومیت‌ها از ابتدای فصل به ما بسیار ضربه زده‌اند.
سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان عنوان کرد: در نیم فصل نیاز به تقویت تیم داریم و باید بتوانیم یک فوروارد تمام کننده جذب کنیم.
گفتنی است؛ تیم فوتبال شهرداری همدان در هفته هشتم لیگ دسته دوم فوتبال کشور جمعه ۲۴ بهمن ماه از ساعت ۱۴ میزبان آوالان کامیاران است، این دیدار در ورزشگاه شهید حاجی بابایی مریانج برگزار می‌شود.
قضاوت این دیدار را هادی صحرایی و کمک‌ها داوود عروجلو، محمد حیدری و رئوف سیفی برعهده خواهند داشت، همچنین ناظر این دیدار حسین مقابلی است.

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تازه کردن